Kauno dažasvydžio ir šratasvydžio klubas " Legionas "

Apie legiona

Įsikūręs Kauno V forto teritorijoje, klubas „ Legionas “ yra vienintelis Lietuvoje, galintis pasiūlyti dažasvydžio bei šratasvydžio mėgėjams ne vien rimtą porciją adrenalino, bet ir tikrą kovotojo dvasią žaidžiant tiek sportinį bei pramoginį dažasvydį, tiek taktinio šratasvydžio mūšius tarp šimtamečių tvirtovės mūrų.  Laukinė Kauno marių regioninio parko gamta, 7 specialiai įrengtos aikštelės užtikrins neišdildomus įspūdžius, patyrę instruktoriai pasirūpins žaidėjų saugumu, na  o po įtemptų kovų bus galima atsikvėpti ir pasidalinti įspūdžiais patogiai įrengtoje poilsiavietėje.

Dažasvydis (angl. Paintball)

KLUBO VEIKLA

Pagrindinė klubo veikla — sportas. „Legiono“ vardą garsina gausūs laimėjimai Lietuvos dažasvydžio lygoje, tarptautinio masto renginiuose užsienyje.

Šiuo metu „ Legionas “ vienija daugiau nei 50 aktyvių klubo narių. Tai tikri entuziastai, kurie jums gali paliudyti, kad kartą pabandžius, vėliau sunku įsivaizduoti savo laisvalaikį be šių pramogų ir kad „ Legionas “ yra pati geriausia vieta dažasvydžiui bei šratasvydžiui ne tik Kaune, bet tikriausiai ir visoje Lietuvoje.

IMG_0465

Tik klubo entuziastų dėka, prieš porą dešimtmečių apleista, nepereinamais brūzgynais apaugusi penktojo forto teritorija tapo tvarkingu ir saugiu ekstremalaus sporto entuziastų traukos centru.

Be to, „ Legionas “, kaip socialiai atsakinga įstaiga daug dėmesio skiria Kauno apskrities jaunimo užimtumui. Klubas dalyvavo ne vienoje dešimtyje įvairių prevencinių ir ne tik jaunimo užimtumo projektų.

Instruktoriai

IMG_0066
IMG_0057
IMG_0055
IMG_0060
IMG_0063
IMG_0065
IMG_0089