Lazertagas

Kauno apskrities dažasvydžio ir šratasvydžio (angl. Paintball & Airsoft) sporto klubas „Legionas“ pristato kvapa gniaužiančia naujieną Lazerius (angl. LaserTag) žaidimą.

Tai strateginio, sportinio pobūdžio pramoga, aktyvumu primenanti dažasvydį, tačiau vietoje dažų kamuoliukų naudojamos lazerio kulkos (spindulys). Žaidėjai  patys kontroliuoja žaidimą, galima pasirinkti ginklo tipą bei žaidimo scenarijų. Kiekvienas ginklas gali turėti savo funkciją: suteikti gyvybes, papildyti šovinių atsargas, svaidyti granatas, užminuoti arba atminuoti objektą, valdyti laiko bombas ir daugiau.

Nesvarbu ar tau aštuoneri ar aštuonesdešimt, ši pramoga jums paliks neišdildomus įspudžius. Pajuskite kovotojo dvasią, patirkite komandinio žaidimo privalumus ir pasinerkite i “Žvaigždžių karų” atmosferą. (vaikų amžius žaidimui – nuo 8 m.).

Ginklas

 1. Vamzdis
 2. Dėtuvės pakeitimo mygtukas
 3. Šūvio nuleistukas
 4. Taikiklis
 5. LED informacinis ekranas
 6. Jungiklis skirtas perjungti šaudymo rėžimui semi/auto
 7. Indikatorius rodantis kokiai komandai priskirtas
 8. Buožė

geras ginklas

Lazerinis šautuvas LSD MP-514 EXTERMINATOR

Specifikacija:

 • Svoris – 1500 gr.
 • ​Ilgis-62cm.
 • Korpusas plastikas
 • Šaudymas  pavieniai / automatu.
 • Dėtuvių keitimo mygtukas.
 • Belaidė duomenų surinkimo sistema.
 • ​100 proc. saugumas

Galimi ginklo nustatymai:

 • Šūvio atstumas iki 180m.
 • Šovinių kiekis dėtuvėje-30 vnt.
 • ​Dėtuvių skaičius žaidimui – 25 vnt.
 • ​Sužeidimas – 1 papildoma gyvybė

Kainos

Rezervuokis e-būdu ir žaisk pigiau!

PAKETAS
Neribojamas šūvių skaičius
Legiono apranga, įranga
Nuo 6 iki 14 žaidėjų
Trukmė 2 val.
REGISTRUOKIS
PAKETAS
Įskaičiuota į žaidėjo paketą
Lazerinis šautuvas
Daviklis ant galvos
Optinis taikiklis
Kelnės, švarkas, pirštinės
Žaidimo pravedimas
Žaidimo aikštelė
Žaidėjų apmokymai
PASIŪLYMAI

*Nuolaidos taikomos Legiono žaidimų aikštelėse sumokėjus avansą elektroniniu būdu, kitu atveju vietoje mokama pilna kaina:

Dėl ko verta mokėti avansą už įrangą: mažesnė žaidimo kaina, pirmumo teisė prie avanso nesumokėjusius, garantija kad bus Jums įranga. 

**Nuolaidos nesumuojamos!

Kauno apskrities dažasvydžio ir šratasvydžio (angl. Paintball & Airsoft) sporto klubas „Legionas” garantuoja, kad šis užsiėmimas aktyvaus laisvalaikio šalininkams yra kaip tik tai, ko daugelis ieško. Kauno pakraštyje, penktajame forte, Jūsų laukia išskirtinės galimybės puikiai praleisti laiką ten organizuojamose varžybose ar pramoginiuose renginiuose.

Ne veltui „Legionas” savo lankytojus kaskart pasitinka raginančiu šūkiu: „Pajusk kovotojo dvasią!”
Nesvarbu, ar pavieniui, ar su didele bendraminčių ir bičiulių kompanija, visi panorėję užsivilkti kareivišką uniformą ir paimti į rankas tikro ginklo repliką, ištisus metus laukiami tiek atvirose, tiek ir po stogu įrengtose žaidimų aikštelėse. Kiekvienas pramogautojas, išbandęs šias pramogas, sutiks, kad tai puikus būdas atsipalaiduoti ir savo kailiu patirti vis naujų, iki tol nebent dokumentinių ar veiksmo filmų scenose bei kompiuteriniuose žaidimuose matytų įspūdžių.

Įranga

IMG_0170

Poilsio zona

IMG_0166

Aikštelės

IMG_0516